PolskiAngielski
» Gald

Gald
alt
                    Firma „GALD” funkcjonuje na rynku od roku 1994. Jest firmą rodzinną i od początku istnienia konsekwentnie buduje markę poprzez jakość, staranność wykonania, oraz wzornictwo używając do produkcji materiałów najwyższej jakości. Posiadamy zastrzeżone własne wzory przemysłowe zarówno półek na przyprawy, małych przyprawników jak i samego pojemnika na przyprawy, wykonywanego na nasze zlecenie w polskiej hucie z polskiego szkła najwyższej jakości. Obecnie posiadamy w ofercie 27 modeli podstawowych produktów; przyprawniki obrotowe, półki na przyprawy, a także  małe przyprawniki, stanowiące zarówno akcesoria kuchenne jak służące do wyposażenia gastronomii w różnych kolorach drewna a także stosowanych nakrętek. Nasi klienci twierdzą chyba nie bez racji, że jest to najbogatsza oferta producencka w Europie. Stanowi to dla nas nie tylko powód do dumy, ale pozwala na skuteczne konkurowanie na rynku z produktami pochodzącymi z Chin oraz Tajlandii. 

# Towar firmy GALD nie jest łączony z innymi produktami innych firm, jedynie można połączyć towar firmy GALD.
# Towar firmy GALD połączony z towarem z innych firm łączy się z podwójną wysyłką: przedpłata 26 zł a pobranie 30 zł (otrzymują Państwo 2 paczki).
# Brak możliwości wysyłki za granice Polski.

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

AbjAnapolAnderAneksArix ArtgosArtmet BentomBiskBranq Browin BrunHoffChomik GdówDukatEldomFeel MaestroGaldGarpolIkaInmetJawalKatexKorona GroupKrystynkaLamelaLeifheitLipieckiLuminarc MirpolMondexMPMmtmNowaOne Dollar GroupOplandOrionPlast TeamPracticPromisR S MRemisRothoSagadSNBSpontexStilloSzczepanTadarTarmexTropicVileda York

Dlaczego warto kupić u nas ?

 
14 DNI NA ZWROT DOSTAWA W 24H GWARANTUJEMY DAJEMY TANI KOSZT WYSYŁKI

Dajemy Ci 14 dni
na odstąpienie od umowy zakupu

Paczki wysyłane są firmą kurierską GLS
(90% dochodzi na kolejny dzień)

Jakość, pochodzenie,
gwarancje, bezpieczeństwo zakupów

Fakturę, paragon, pomoc

Niezależnie od ilości produktów,
przy zakupie powyżej 900 zł pierwsza paczka gratis