PolskiAngielski
» Regulamin

Regulamin

 

REGULAMIN OBOWIĄZUJE OD MOMENTU ZAKUPU TOWARU
 

ZAMÓWIENIA:
 

Regulamin zakupów obowiązujący od 25.12.2014 r.

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną jak i hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez serwis allegro.
Zamówienia realizowane są tylko na terenie Polski.
2. Wypełnienie formularza koszyka oraz naciśnięcie przycisku "Potwierdzam zakup" jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia z obowiązkiem zapłaty. Powoduje to zapisanie w bazie danych informacji wpisanych w formularzu oraz godziny wysłania formularza.
3. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 10:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą przyjęte do realizacji następnego dnia roboczego.
4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
- w przypadku zamówień płatnych serwisem Payu (w chwili obecnej system nie jest dostępny na stronie)
- w przypadku zamówień płatnych przelewem w momencie wpłynięcia środków na konto sklepu lub podesłaniu potwierdzenia przelewu
- w przypadku zamówień za pobraniem
5. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje automatycznie wygenerowany przez sklep, e-mail ze szczegółami zamówienia.
6. Klient zobowiązany jest do zapłaty za zamówiony towar w ciągu 10 dni.
7. Do każdego zamówionego produktu dołączana jest faktura VAT lub Paragon (faktury wysyłane są na e-mail klienta, który podał przy składaniu zamówienia nie   odpowiadamy za błędnie wprowadzony e-mal'u lub awarie poczty klienta )
8. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską GLS zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.
9. Sklep jest zobowiązany do dostarczenia rzeczy bez wad.
10. W przypadku wady produktu powstałej w wyniku dostawy (gdy opakowanie jest uszkodzone ) - prosimy zażądać od kuriera spisania  protokołu szkody, oraz o niezwłoczne poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
 

1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 r.
2. Wszystkie dane klientów podawane podczas dokonywania zakupów lub/i rejestracji, będą przechowywane w chronionej bazie. Gwarantujemy, że nigdy, pod żadnym pozorem, nie zostaną one udostępnione osobom trzecim z wyjątkiem organów do tego uprawnionych o których mowa w ustawie Dz.U.97.133.883. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.)
3. W sprawach nieuregulowanych właściwe jest prawo polskie.
4. Konsument ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod adresem www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php
 
W przypadku wątpliwości co do praw konsumenta  zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl

 
 ... Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy miłego i udanego dnia ...
 
Smak gotowania Smak zakupów Smak radości

Przejdź do strony głównej
AbjAnapolAnderAneksArix ArtgosArtmet BentomBiskBranq Browin BrunHoffChomik GdówDukatEldomFeel MaestroGaldGarpolIkaInmetJawalKatexKorona GroupKrystynkaLamelaLeifheitLipieckiLuminarc MirpolMondexMPMmtmNowaOne Dollar GroupOplandOrionPlast TeamPracticPromisR S MRemisRothoSagadSNBSpontexStilloSzczepanTadarTarmexTropicVileda York

Dlaczego warto kupić u nas ?

 
14 DNI NA ZWROT DOSTAWA W 24H GWARANTUJEMY DAJEMY TANI KOSZT WYSYŁKI

Dajemy Ci 14 dni
na odstąpienie od umowy zakupu

Paczki wysyłane są firmą kurierską GLS
(90% dochodzi na kolejny dzień)

Jakość, pochodzenie,
gwarancje, bezpieczeństwo zakupów

Fakturę, paragon, pomoc

Niezależnie od ilości produktów,
przy zakupie powyżej 900 zł pierwsza paczka gratis