PolskiAngielski
1 » Gald2

Gald
alt
                    Firma „GALD” funkcjonuje na rynku od roku 1994. Jest firmą rodzinną i od początku istnienia konsekwentnie buduje markę poprzez jakość, staranność wykonania, oraz wzornictwo używając do produkcji materiałów najwyższej jakości. Posiadamy zastrzeżone własne wzory przemysłowe zarówno półek na przyprawy, małych przyprawników jak i samego pojemnika na przyprawy, wykonywanego na nasze zlecenie w polskiej hucie z polskiego szkła najwyższej jakości. Obecnie posiadamy w ofercie 27 modeli podstawowych produktów; przyprawniki obrotowe, półki na przyprawy, a także  małe przyprawniki, stanowiące zarówno akcesoria kuchenne jak służące do wyposażenia gastronomii w różnych kolorach drewna a także stosowanych nakrętek. Nasi klienci twierdzą chyba nie bez racji, że jest to najbogatsza oferta producencka w Europie. Stanowi to dla nas nie tylko powód do dumy, ale pozwala na skuteczne konkurowanie na rynku z produktami pochodzącymi z Chin oraz Tajlandii. 

# Towar firmy GALD nie jest łączony z innymi produktami innych firm, jedynie można połączyć towar firmy GALD.
# Towar firmy GALD połączony z towarem z innych firm łączy się z podwójną wysyłką: przedpłata 26 zł (otrzymują Państwo 2 paczki).
# Brak możliwości wysyłki za granice Polski.

 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

AbjAnapolAnderAneksArix ArtgosArtmet BentomBiskBranq Browin BrunHoffChomik GdówDukatEldomFeel MaestroGaldGarpolGlasmarkHuta Szkła JasłoHuta Szkła KrosnoIkaInmetJawalKatexKorona GroupKrystynkaLamelaLeifheitLipieckiLuminarc MirpolMondexMPMmtmNowaOne Dollar GroupOplandOrionPlast TeamPracticPromisR S MRemisRothoSagadSNBSpontexStilloSzczepanTadarTarmexTragarTropicVileda York

Dlaczego warto kupić u nas ?

 
14 DNI NA ZWROT DOSTAWA W 24H GWARANTUJEMY DAJEMY TANI KOSZT WYSYŁKI

Dajemy Ci 14 dni
na odstąpienie od umowy zakupu

Paczki wysyłane są firmą kurierską GLS
(90% dochodzi na kolejny dzień)

Jakość, pochodzenie,
gwarancje, bezpieczeństwo zakupów

Fakturę, paragon, pomoc

Niezależnie od ilości produktów,
przy zakupie powyżej 900 zł pierwsza paczka gratis