Strona główna1 » Jawal

Jawal


W naszej ofercie mamy dużą gamę artykułów do utrzymania czystości w domu, szczególnie w kuchni i łazience. Proponujemy do sprzątania pomieszczeń domowych ściereczki wiskozowe, antystatyczne, do wycierania kurzu ,do mycia podłogi różnego rodzaju  ścierki podłogowe, a także ścierki z mikrofibry. Oferujemy także różnego rodzaju końcówki do mopa wykonane ze sznurka bawełnianego, pasków wiskozowych lub mikrofibry.

Następną grupą artykułów gospodarstwa domowego są różnego rodzaju gąbki - do zmywania naczyń, do mycia ciała , do masażu ciała w czasie kąpieli  a nawet gąbki do mycia samochodu. Różnorodność oferowanych rodzajów gąbek zaspokoi - mamy nadzieje- potrzeby naszych klientów.

Nie zapomnieliśmy też o workach na śmieci, które oferujemy w różnych pojemnościach od 20l do 240l a także różnego rodzaju torebki do zamrażania czy torebki do 2pakowania kanapek papierowe lub foliowe tzw. śniadaniówki. W lodówce żywność zachowuje świeżość, jeśli użyjemy folii aluminiowej lub specjalnej folii spożywczej. Wszystkie te artykuły proponujemy w bardzo konkurencyjnych cenach i konkurencyjnej jakości.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

AbjAnapolAnderAneksArix ArtgosArtmet BentomBiskBranq Browin BrunHoffChadexChomik GdówDukatEldomFeel MaestroGaldGarpolGlasmarkHuta Szkła JasłoHuta Szkła KrosnoIkaInmetJawalKatexKorona GroupKrystynkaLamelaLeifheitLipieckiLuminarc MirpolMondexMPMmtmNowaOne Dollar GroupOplandOrionPlast TeamPracticPromisPrymusR S MRemisRothoSagadSNBSpontexStilloSzczepanTadarTarmexTragarTropicVileda York

Dlaczego warto kupić u nas ?

 
14 DNI NA ZWROT DOSTAWA W 24H GWARANTUJEMY DAJEMY TANI KOSZT WYSYŁKI

Dajemy Ci 14 dni
na odstąpienie od umowy zakupu

Paczki wysyłane są firmą kurierską GLS
(90% dochodzi na kolejny dzień)

Jakość, pochodzenie,
gwarancje, bezpieczeństwo zakupów

Fakturę, paragon, pomoc

Niezależnie od ilości produktów,
przy zakupie powyżej 900 zł pierwsza paczka gratis